На крок ближче до будівництва водогону у Вишеньках

Дата: 08.10.2019 16:02

Фото без описуНа позачергове засідання зібралися сьогодні члени виконавчого комітету Коропської селищної ради. Терміновість знадобилася через затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво водогону та водонапірної башти у Вишеньках Вишеньківського старостинського округу. Провів захід селищний голова Віктор Журавель.

Із питання про затвердження проектно-кошторисної документації на засіданні виступив заступник селищного голови Юрій Шкурко. Проєкт розробляється уже давно, і нарешті він пройшов експертизу, про що є відповідний висновок. Але для подання його на виконання робіт потрібна була процедура затвердження виконкомом, що і відбулося.

На розгляд членів виконкому винесли зміни до переліку проєктів, видатки на які здійснюватимуться коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Після втілення запланованого раніше відбулася економія, а отже з’явилася змога зреалізувати ще щось для громади. Виконкому запропонували розглянути варіант придбання трактора «Білорусь» із додатковим обладнанням, і трьох  насосів для комунального підприємства «Вода» (два дренажних і один для підняття води на свердловину). Ці придбання погодили.

Ще одним рішенням внесли зміни до складу Координаційної ради з питань  сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми Коропської селищної  ради.

На сьогоднішньому засіданні члени виконкому затвердили висновок про доцільність позбавлення батьківських прав.

Завершили захід розглядом заяв про присвоєння поштової адреси житловому будинку.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату
Коропської селищної ради