Товариство Червоного Хреста об'єднує людей, які живуть за законами добра

Дата: 08.10.2019 12:45

Завжди приємно знаходити друзів – справжніх, щирих, відкритих, готових будь-якої миті прийти на допомогу. Саме таким другом для районного Товариства Червоного Хреста став депутат районної ради Василь Перепадя.

На теренах Коропщини й поза нею Василь Олексійович відомий своїми благодійними справами. Тож закономірно, що одного дня він завітав на поріг організації, яка створена, щоб дарувати людям тепло і милосердя, об’єднує тих, хто прагне творити добро. Він неодноразово надавав районному Товариству Червоного Хреста фінансову допомогу, і ще має в задумі проєкти, які мріє втілити.

Товариство Червоного Хреста радіє цій дружбі, сподівається на тривалу співпрацю, зичить благодійнику натхнення, сил і наснаги й надалі творити добро.

За інформацією Таїсії Онопки,
керівниці районного відокремленого підрозділу обласної організації
Товариства Червоного Хреста

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)