За небайдужість, добрі та чуйні серця – уклін і щира вдячність

Дата: 03.10.2019 16:03

У круговерті щоденних справ та дрібних турбот хвилюємося і переживаємо, навіть і не знаючи, що зовсім поряд  хтось бореться зі справжньою бідою, що загрожує життю…   Не так давно начальниці відділу фінансово-господарського забезпечення селищної ради, головному бухгалтеру Олені Іванівні Протасовій довелося боротися із тяжкою хворобою. На лікування терміново знадобилися великі суми грошей. Добре, що знайшлося чимало небайдужих людей, які підтримали і морально, і фінансово, простягнули руку допомоги, виручили в біді. І сьогодні Олена Іванівна звертається до всіх зі словами подяки.

Хай добро повертається до вас сторицею. Хай лихо із бідою ніколи не ступають на ваш поріг, не зачеплять ні вас, ні ваших рідних, ні близьких. Хай ваші дні повняться добром і злагодою, достатком і щастям, хай не буде в них сліз і розпачу, а будуть лише затишок і тепло, сміх і мрії про щасливе завтра.

Щиро дякую за допомогу!

Олена Іванівна Протасова