На якій стадії будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Нехаївці

Дата: 02.10.2019 17:06

Фото без описуНа інспекції об’єкта, що споруджується за державною програмою коштом держбюджету зі співфінансуванням із місцевого бюджету селищної ради, побував сьогодні селищний голова Віктор Журавель. Замовник робіт – Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації. Будівельні роботи, як ми раніше повідомляли, розпочали на початку весни. Сьогодні тут будують каналізацію, попереду – внутрішні й зовнішні роботи, яких чимало. Тож поки що виникають сумніви, що амбулаторію здадуть в експлуатацію у грудні, як обіцяли на початку.

Загальна вартість цього об’єкта – 5 мільйонів і майже 693 тисячі  гривень. Із них 569 тисяч 270 гривень – співфінансування із селищного бюджету.

Свої фінансові зобов’язання селищна рада уже повністю  виконала.

Амбулаторію в Нехаївці, як і ще в 20 населених пунктах області, будують за державною програмою «Сільська медицина». У кожній зі споруд будуть кабінети лікаря, процедурні, кабінет щеплень, сестринська, реєстратура, кімната для персоналу, окремі вбиральні для персоналу та відвідувачів, котельня, два холи, фойє.

У Нехаївці поряд із цим будівництвом ремонтні роботи тривають і на іншому об’єкті – будинку культури. Тут за рахунок спонсорської допомоги від ТОВ «Бахмач Агро» та коштів відділу культури і туризму Коропської селищної ради фарбують фасад.

Сьогодні староста Нехаївського старостинського округу Сергій Саводченко показав, як іде процес і розповів про деякі наступні задуми.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради