Вчителька Коропської школи стала лауреаткою Премії імені Софії Русової

Дата: 01.10.2019 08:29

Фото без опису Із високою відзнакою можна привітати Надію Григорівну Кучук, учительку української мови та літератури Коропської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Коропської селищної ради. Про це читаємо на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації.

Обласні премії імені Софії Русової та Георгія Вороного вручили кращим представникам освітянської галузі Чернігівщини напередодні професійного свята. Почесну місію здійснили виконуюча обов’язки голови Чернігівської ОДА Наталія Романова та голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Урочистий захід відбувся вчора в обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді.

Традиційно серед лауреатів – 20 фахівців дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, а також 5 представників закладів вищої освіти.

Приємно бачити в списку лауреатів вчительку Коропської школи Надію Григорівну Кучук. До речі, саме її учениця Анна Міщенко здобула Диплом ІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2018-2019 навчальному році і була нагороджена річною стипендією Кабміну.

Вітаємо!

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)