Частинка Коропа експонується в столиці

Дата: 24.09.2019 17:41

Минулої п’ятниці у фоє столичної станції метро «Золоті ворота» презентували фотовиставку робіт переможців всеукраїнського фотоконкурсу «Руйнуючи стереотипи: сильні жінки моєї громади», який організували за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Впродовж травня-червня на цей конкурс із усієї України надходили фото, які демонструють важливу роль жінки в суспільстві. Із 700 фоторобіт для виставки організатори вибрали 25. Дві із цих світлин представляють Чернігівщину, з яких одна – Коропську ОТГ.

Досить впізнаваний коропський стадіон і дівчина на біговій доріжці. Це юна спортсменка, вихованка Коропської ДЮСШ Саша Жук, за плечима якої уже чимало перемог, і, віримо, − спортивне майбутнє. Цю фотороботу із назвою «Наввипередки зі стихією» на конкурс подала спеціалістка сектору інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради Олена Лебідь, і стала лауреаткою.

Вона разом із переможцями та героїнями фоторобіт взяла участь у церемонії відкриття виставки, де організатори нагородили переможців і вручили їм подарунки.

Всеукраїнський фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: сильні жінки моєї громади» мав на меті зруйнувати стереотипи про жінку, підкреслити її важливу роль, дати розуміння, що гендерна рівність є одним із фундаментальних принципів прав людини.

Переглянути топ-25 кращих фото можна за посиланням (сайт конкурсу)

1 місце «Тендітна ззовні, сильна всередині», автор  Ігор Протченко.
  2 місце «Невловима пташка», автор  Ігор Небава.
  3 місце «Жінки політики», автор  Тетяна Петрушкіна.

Виставка буде діяти протягом кількох тижнів. Ознайомитися з нею можуть всі охочі.

Більше інформації про конкурс – на сайті  Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)