Відтепер пенсію можна оформити онлайн через сервіс «Е-пенсія»

Дата: 24.09.2019 16:55

Фото без описуПенсійний фонд України запровадив нову модель звернення за призначенням пенсії. Тепер зробити це можна «в один дотик» через веб-портал електронних послуг. Сервіс є частиною системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-пенсія»), яку реалізує Пенсійний фонд України.

Новий сервіс передбачає надання документів для призначення пенсії в електронному вигляді. Після ухвалення рішення про призначення пенсії одержувачу все ж доведеться прийти в Пенсійний фонд за посвідченням. Про те, що настав час такого візиту, українцям повідомлять електронною поштою або в SMS.

Щоб призначити пенсію через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, потрібно зробити такі дії:

1) авторизуватись в особистому кабінеті на веб-порталі   https://portal.pfu.gov.ua  за допомогою електронного цифрового підпису;

2) у розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;

3) підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми «Звернення»;

4) додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.

Головним завданням впровадження «е-пенсії» є зменшення витрат часу на оформлення пенсій.

За матеріалами  Коропського відділу обслуговування громадян
(сервісний центр)  головногоуправління Пенсійного фонду України
в Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)