Вітання – нашим рятівникам

Дата: 17.09.2019 12:31

Фото без описуПожежа… Те, від чого ми молимося, чого боїмося. Те, що може забрати все нажите роками, розділити життя на «до» і «після», або і зовсім відняти його… Добре, що є серед нас ті, хто готовий будь-якої миті мужньо вступити у боротьбу із вогняною стихією, зберегти, врятувати, і запобігти біді. Рятувальники по всій країні сьогодні відзначають своє професійне свято. Із цієї нагоди вітання, звісно ж, отримали й коропські вогнеборці.

До них завітали заступник Коропського селищного голови Юрій Шкурко, заступниця голови райдержадміністрації Валентина Саволєй і заступник голови районної ради Олександр Романченко.

Вони відзначили нагородами службовців цивільного захисту районного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій за багаторічну сумлінну працю, значний вклад у збереження життя та здоров’я людей, їхнього майна та майна держави.

Грамоти Коропської селищної ради отримали командир відділення 9 державного пожежно-рятувального поста Олег Омелечко і водій Юрій Лисенко.

Грамоту районної ради – начальник караулу Андрій Коврижко. Грамоту районної державної адміністрації – пожежний-рятувальник Ігор Суровець.

Із професійним святом вітаємо усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони! Міцного здоров'я, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)