Про плани – на щотижневій нараді

Дата: 16.09.2019 10:57

Робочий тиждень у Коропській селищній раді розпочався із ранкової наради, яку провів селищний голова Віктор Журавель із заступниками та керівниками структурних підрозділів ради. На заході підсумували попередню роботу та спланували подальші заходи. Так, 23 вересня пройде засідання виконавчого комітету, 25 вересня – сесійне засідання.

Заходи з нагоди визволення Коропщини від нацистських загарбників та Дня партизанської слави заплановані в Коропі на п’ятницю, 20 вересня. 25 вересня на нараду зберуться керівники будинків культури громади, про що повідомила начальниця відділу культури та туризму Людмила Самойловська.

Директор терцентру Олександр Лаврик поінформував про готовність стаціонарних відділень до зими.

У листопаді відділ економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту працюватиме над новим планом соціально-економічного розвитку громади. Тож усім очільникам структурних підрозділів нагадали про необхідність надання пропозицій до нього.

Про роботу із підобліковими сім’ями розповіла начальниця відділу – служби у справах дітей Наталія Величко. Вона повідомила про позитивні зрушення в деяких родинах після перевірок, з якими виїздять фахівці служби.

Під час наради всі керівники відділів отримали доручення щодо роботи.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради