Ремонтують глядацьку залу Коропського будинку культури

Дата: 12.09.2019 15:35

Розпочався капітальний ремонт нежитлової будівлі (будинок культури) комунального закладу «Коропський будинок культури». Зала не знала капремонту вже понад 40 років.  Сьогодні разом із начальником відділу культури та туризму Коропської селищної ради Людмилою Самойловською відвідали об’єкт, аби поінформувати про хід ремонту.

Нині триває демонтаж світло-звукового обладнання та старого гіпсокартону зі стін. Попередньо демонтували глядацькі крісла.

Проєктом передбачені такі рішення: влаштування підлоги з ламінату на існуючу, часткова заміна старої підлоги, шпаклювання та фарбування стін, влаштування настилу над сценою, монтаж конструкції з гіпсокартону на стелю та стіни, монтаж освітлення, заміна освітлювальних приборів тощо.

Роботи орієнтовано мають завершити до Нового року.

Цей ремонт входить до переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради