Імпортували пальне до реєстрації платником акцизного податку. Чи потрапить обсяг пального до СЕАРП та СЕ?

Дата: 10.09.2019 11:15

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області, обсяг ввезеного на митну територію України пального, за який сплачено акцизний податок, автоматично вноситься до облікової картки платника в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту (далі – СЕАРП та СЕ) відповідно до поданої до контролюючих органів митної декларації (у тому числі тимчасової).

При цьому особа, яка ввозить на митну територію України пальне, має бути зареєстрована платником акцизного податку в СЕАРП та СЕ.

Отже, внесення до СЕАРП та СЕ обсягу ввезеного на митну територію України пального особою, яка не зареєстрована в СЕАРП та СЕ платником акцизного податку не передбачено.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС
у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)