Вшанували світлу пам’ять Сергія Хурдепи  в річницю його загибелі

Дата: 06.09.2019 15:02

Сьогодні у Вишеньках пом’янули бійця АТО, водія розвідувальної роти 72 аеромобільної десантної бригади Сергія Хурдепу. Він загинув чотири роки тому у Волновасі на Донеччині. Молоде життя обірвалося на 23-му році…

Із самого малку захисник України проявляв сміливість, для молодшої сестри був опорою і прикладом, вдома  незамінним помічником у господарстві. Був дуже товариським, привітним і усміхненим, веселим і доброзичливим.

У  день роковин до його могили прийшли рідні, староста Вишеньок, місцевий священник та інші жителі села, представники військкомату та Спілки учасників антитерористичної операції Коропщини.

Мітинг пам’яті провели працівники місцевого будинку культури.

Усі присутні, запаливши свічки, взяли участь у молебені, хвилиною мовчання вшанували  загиблого земляка та поклали квіти до його могили.

Вічна пам’ять всім полеглим за Україну!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Фото надані працівниками Вишеньківського старостинського округу