Договір на вивезення сміття можна укласти будь-коли

Дата: 06.09.2019 11:48

Фото без описуНагадуємо жителям Коропа про послугу із вивезення сміття, яку надає комунальне підприємство «Благоустрій». Це зручно: раз на місяць усе, що вам уже не потрібне, комунальники заберуть просто із-під вашого двору. Особливо це актуально для тих, хто не має свого транспорту. Для того, щоб скористатися послугою, вам лише потрібно укласти договір.

Зробити це можна у комунальному підприємстві «Благоустрій», яке знаходиться в Коропі на вулиці Комунальній, 37 (за «Агролісгоспом»).

Місячна вартість послуги становить 13 гривень 94 копійки – приблизно стільки ж, як коштує хлібина.

Договір укладається терміном на один рік. Платити можете поквартально, за півроку, чи одразу на весь термін дії договору. На рік сума за договором становить 167 гривень 28 копійок. Сплатити за послугу можна або у відділенні банку, або одразу ж на місці.

Вашу адресу і номер телефону одразу запишуть в спеціальний журнал.  Про вас гарантовано не забудуть.

Про всі деталі вивезення сміття в Коропі можете дізнатися за телефоном 2-15-68.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)