Шановні учні, вчителі, батьки та рідні школярів! Щиро вітаю вас зі святом Першого Дзвоника!

Дата: 02.09.2019 13:08

Фото без опису Із цього вересневого свята розпочинається новий навчальний рік, який відкриває цікавий, і водночас нелегкий та безкінечний шлях у світ знань.

Сьогодні вся увага прикута до тих, хто вперше долучається до великої шкільної родини.

Щиро бажаю вам, любі першокласники, рости здоровими й щасливими, бути активними, досягати високих результатів у навчанні та не забувати, що ви – майбутнє нашої держави.

Це свято важливе і для одинадцятикласників, які проведуть останній рік у стінах рідної школи. Тож використайте кожен його день для підкорення нових вершин, здобуття нових знань і розвитку!

Хай для всіх учнів новий навчальний рік буде успішним, щасливим, насиченим цікавими подіями та відкриттями! Впевнено долайте вершини знань, шануйте традиції рідного краю, свою мову, плекайте в собі почуття гідності й любові до своєї Батьківщини.

Дякую вам, наші педагоги, за творчу, самовіддану працю, вміння запалювати вогонь у дитячих серцях і відповідальне ставлення до свого покликання! Дякую батькам, які в усьому підтримують своїх учнів і щоденно вболівають за їхнє щастя і світле майбутнє.

Бажаю всім успішного нового навчального року! Зичу здоров’я, гарного настрою, добра й невичерпного натхнення та наполегливості!

Зі святом!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова