Наш центр дитячої та юнацької творчості – другий в області

Дата: 30.08.2019 11:43

Про це свідчить рейтингова таблиця участі закладів позашкільної освіти (художньо-естетичного напряму) Чернігівщини в обласних очних і заочних заходах впродовж 2018-2019 навчального року, дані якої стали відомими днями. Серед 31 закладу дитячої та юнацької творчості нашої області ЦДтаЮТ Коропської селищної ради зайняв високу другу позицію, поступившись лише Чернігівському палацу дітей та юнацтва.

Складений рейтинг наводить результати участі кожного закладу в різних заходах – конкурсах «СТОП СНІД», «Вогняні історії», змаганні лідерів учнівського самоврядування «ART-LEED FEST», фестивалі-конкурсі «Аніматор-шоу», конкурсі дослідницьких робіт «Війна пройшла по їхніх долях», обласному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості та дітей та учнівської молоді  «За нашу свободу», обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Рейтинг сформований за набраними балами відповідно до зайнятих місць: від 5 балів за переможне місце до 1 чи половини бала за місце від четвертого і нижче.

У підсумку Коропський ЦДтаЮТ набрав 69 балів. У лідера рейтингу – Чернігівського ПДтаЮ – 73 бали.

До першої п’ятірки входять також заклади позашкільної освіти Корюківки (64 бали), Ніжина (46,5 бали) й Ріпок (43 бали).

Ми вітаємо колектив і всіх вихованців центру дитячої та юнацької творчості із цим високим досягненням, зичимо подальших яскравих перемог і здобутків, натхнення й задоволення від праці!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)