Коропчани вклонились пам’яті борців за Україну

Дата: 29.08.2019 11:55

Сьогодні, 29 серпня, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, захід шани і щемливого спомину пройшов у Коропі біля меморіалу Небесній Сотні та землякам, загиблим у зоні проведення антитерористичної операції.

Участь у ньому взяли представники органів влади і місцевого самоврядування, члени «Спілки учасників антитерористичної операції Коропщини», представники трудових колективів та громадськості, близькі та рідні загиблих.

Присутні поклали до меморіалу квіти і схилили голови в хвилині мовчання.

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – нова пам’ятна дата в календарі. Із цього року буде відзначатися 29 серпня, в день Іловайської трагедії. Указ про це Президент Володимир Зеленський підписав 23 серпня цього року. Неофіційні заходи вшанування полеглих захисників України проводилися в цей день і до цього.

Символом Дня пам’яті захисників України називають сонях, адже найбільших втрат під час війни на сході Україна почала зазнавати саме тоді, коли на полях цвіли соняхи.

Сектор інформаційної діяльності, програмного
забезпечення та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради