В Університеті третього  віку відзначили День Незалежності

Дата: 22.08.2019 15:39

Фото без опису Про Україну від гетьманщини до Незалежності напередодні великого державного свята говорили в територіальному центрі Коропської селищної  ради.

Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу й чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими  степовими могилами, руїнами та прекрасними  піснями.

24 серпня 1991 року Верховна Рада України проголосила Акт незалежності України та створення  держави Україна.

Із нагоди державного свята в територіальному центрі Коропської селищної  ради для студентів  Університету третього віку організували та провелитематичний захід «Україна від гетьманщини до Незалежності».

Науковий співробітник  Коропського регіонального історико - археологічного музею Григорій Касьяненко підготував цікаву та змістовну лекцію про історію народження нашої рідної України. Свою розповідь підтверджував показом короткометражних фільмів на мультимедійній системі.

Допомагала в проведенні заходу і екскурсовод Ангеліна Журба. Лідія Школа підбила підсумок заходу, провівши вікторину на тему «Чи знаємо ми свою Україну». Кожен із присутніх, хто давав правильну відповідь, отримував приз – шоколадний «Гулівер».

Завідувач відділення денного перебування  Алла Шаповал подякувала директорці музею  Тамарі Гриценко та працівникам  Григорію Касьяненку та  Ангеліні Журбі за допомогу в проведенні заходу.

А потім працівники територіального центру пригостили пенсіонерів  запашним чаєм, цукерками та печивом.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)