На сесії затвердили фінансові плани комунальних підприємств селищної ради на наступний рік

Дата: 21.08.2019 17:24

Фото без опису Сьогодні, 21 серпня, депутати зібралися в залі засідань селищної ради, аби взяти участь в ухваленні рішень 39-ї сесії сьомого скликання.

Засідання провів Коропський селищний голова Віктор Журавель.

Традиційно перед початком роботи всім загалом привітали колег, які в міжсесійний період зустріли дні народження – це старости Станіслав Пилипець, Володимир Капиця, Надія Солошенко й Микола Сальнюк, депутат Андрій Куліш. А депутатові Віктору Мальцеву, який напередодні зустрів ювілей, вручили вітальну адресу й квіти.

Частина питань, винесених на розгляд депутатів, стосувалася сфери соціального захисту.

Так, обранці  затвердили зміни до цьогорічної Програми по соціальному захисту та підтримки громадян Коропської селищної ради. Як інформувала начальниця відділу соціального захисту населення Лариса Ларченко, із обласної ради надійшло 30 тисяч гривень на виконання повноважень депутата обласної ради Миколи Мисника для надання адресної матеріальної допомоги. Відповідно цю суму прописали в програмі, виклали розділ «Фінансування» в новій редакції. І тепер загальний обсяг фінансування програми за рахунок селищного бюджету складає 245 тисяч гривень, за рахунок коштів обласного бюджету на цей час – 60 тисяч гривень.

На сесії розглянули й затвердили зміни до бюджету, про які інформувала головний спеціаліст фінансового відділу Юлія Солодка.

Також − ряд рішень зі сфери житлово-комунального господарства. Зокрема затвердили фінансові плани комунальних підприємств селищної ради «Благоустрій», «Благоустрій сервіс», «Вода» і «Вода сервіс», які представили їхні керівники.

Підприємства, до речі, планують розширювати свої сфери діяльності. Наприклад, «Благоустрій сервіс» займатиметься вуличним освітленням, обпилюватиме дерева, надаватиме транспортні послуги. «Вода сервіс» надаватиме послуги із будівництва водопроводу й каналізації населенню й підприємствам.

Депутати схвалили внесення змін до Положення про старосту села Коропської об’єднаної територіальної громади, про які на сесії розповіла начальниця відділу управління персоналом Лариса Ващенко. Тепер староста зможе на підставі довіреності селищного голови підписувати цивільно-правові  й господарські договори.

По блоку земельних питань, яких було майже 200, доповідала начальниця земельного відділу селищної ради Лариса Дорошенко.

Ще одним рішенням депутати актуалізували перелік майна комунальної власності Коропської селищної ради. Пропонований до затвердження перелік представила начальниця відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Тетяна Свердлова.

Загалом із усіх питань, що були винесені на розгляд депутатів, вони ухвалили відповідні рішення.

На сесії були присутні члени виконавчого комітету, працівники виконавчого апарату, старости, представники засобів масової інформації.

Усі рішення будуть опубліковані на офіційному сайті Коропської селищної ради.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради