На яких місцях наші школи в загальнообласному рейтингу?

Дата: 21.08.2019 14:36

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» опублікував складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Чернігівської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. Серед шкіл нашої об’єднаної громади на найвищій позиції Коропська школа – 38 місце.

Для формування рейтингу використали результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані цьогоріч випускниками шкіл.

Рейтинг включає 253 школи, ліцеї, училища, технікуми, коледжі та гімназії.

Серед шкіл Коропської об’єднаної громади найвище – на 38 місці − Коропська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка. 37 її випускників складали тести зі 135 предметів. Середній бал – 138,4.

Наступна наша школа в рейтингу – Карильська – 77 місце, 125,2 бали ЗНО.

176 місце – Атюшівська школа

204 місце – Нехаївська школа,

216 місце – Шабалинівська школа.

Жителям Коропщини цікавою буде й інформація щодо шкіл всього району.

На високому третьому місці рейтингу – Радичівська школа. Як видно із таблиці, зовнішнє оцінювання із 10 предметів там складали 5 учнів. Вони отримали середній бал ЗНО 161. Це перший результат серед загальноосвітніх шкіл, якщо не  враховувати ліцеї чи інших закладів, де предмети вивчають поглиблено.

Звісно, що у випускних класах, де учнів більше і вони мають різний рівень знань, досягти такого високого середнього балу значно важче.

Натомість ті маленькі школи, де у випускному класі хоча б кілька учнів, але вони гарно навчаються  у цьому рейтингу будуть на висоті. Наприклад, рейтинг минулого року очолила Волинківська школа сусіднього Сосницького району, де був лише один випускник-відмінник.

Цьогоріч на 45-му місці – Деснянська школа із балом 138,1.

122 місце – Вербівська школа;

175 місце – Понорницька школа;

192 місце – Покошицька школа;

219 місце − Черешенська спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

Весь рейтинг можна переглянути за посиланням

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради