Школи Коропської громади готові знову приймати учнів

Дата: 19.08.2019 09:34

Фото без описуЛіто завершується, а отже все ближче і ближче новий навчальний рік. Освітня тема, щоправда, не втрачала актуальності і влітку, школи активно готувалися  приймати учнів у вересні. А про результати підготовки на сьогоднішній ранковій нараді в Коропського селищного голови Віктора Журавля говорив начальник відділу освіти селищної ради Олег Курбанов.

Відзначимо, що в усіх школах пройшли ремонти. Днями завершиться облаштування внутрішніх туалетів у Лукнівській школі. На 90% наші заклади уже забезпечені паливом на осінньо-зимовий період.

Минулої п’ятниці керівництво відділу освіти відвідало кожну школу об’єднаної громади. Результати об’їзду невдовзі будуть висвітлені на офіційному сайті Коропської селищної ради.

Свято Першого Дзвоника проведуть у наших школах у понеділок, 2 вересня, рівно за два тижні.

Йшлося на нараді і про підготовку до заходів, що пройдуть в Коропі цього тижня. Так у середу, 21 серпня, відбудеться чергове засідання сесії. У п’ятницю, 23 серпня, − урочистості до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.  Згодом опублікуємо анонс святкових заходів.

Про новий цікавий електронний сервіс із назвою е-малятко розповіла начальник відділу державної реєстрації та юридичного забезпечення Ольга Євтушенко. Сервіс дасть можливість батькам отримати базові послуги від держави, пов’язаних із народженням дитини − це державна реєстрація народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка тощо. Коропська громада теж має намір підключитися до такого сервісу.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)