Карильчани стали переможцями туристичного зльоту

Дата: 17.08.2019 08:32

Фото без описуУ дружній атмосфері провела незабутні дні активна спортивна молодь у Бужанці на «ТАМ-територія активної молоді». Три дні туристи з  Рождественського, Карильського, Лукнова та Корюківки змагались у вправності з підкорення схилів та висот, випробовували себе на швидкість та вміння командно долати перешкоди у випробуваннях «Туристсько-спортивна гра», «Смуга перешкод», «Особисте проходження дистанції». Найкращі результати показала молодь із Карильського, в загальному заліку виборовши золото змагань. Срібло здобули лукнівські туристи. Чудовий результат показала рождественська молодь, забравши бронзу.

Усі призери отримали кубки та привітання від завідувачки сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту Оксани Нестеренко, яка подякувала за  активність та ентузіазм. Привітав також староста Вишеньківського старостинського округу Володимир Дяченко, який подякував учасникам за інтерес до туристичної справи та з гордістю  відмітив географічні можливості нашого регіону, які сприяють розвитку спортивного туризму на Коропщині.

Всіх учасників нагородили грамотами та медалями.

Щорічно до участі в цьому заході долучаються депутат Коропської селищної ради Владислав Яцечко та депутат районної ради Василь Перепадя, які цього року надали спонсорські кошти для підтримки та розвитку кожній з команд. Сергій Мурашко сприяв у підготовці території для розміщення кемпінгу.

«Корюківська команда цього року долучилась вперше, але показала хороший результат у всіх конкурсах і отримала неоціненний досвід», − зазначила керівниця команди із Корюківки Вікторія Тихановська.

«Родзинкою» був інформаційний захід Мезинського національного парку.

Сподіваємось, що ці туристські змагання з кожним роком розширюватимуть географію учасників, адже Коропщина рада вітати гостей!

За інформацією сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Більше фото на сторінці Коропської селищної ради у Facebook

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)