Жителька Вишеньок отримала державну нагороду Республіки Білорусь

Дата: 16.08.2019 16:47

Фото без описуЮвілейну медаль «75 год вызвалення Рэспублікі Беларусь ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў» і вітальну адресу від президента Олександра Лукашенка у формі трикутного листа сьогодні вручили 96-річній Марії Кузьмівні Мозговій.

Нагороду сусідньої держави перекладачці на Першому Білоруському фронті сьогодні передали Коропський селищний голова Віктор Журавель, голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Заболотний і староста Вишеньок Володимир Дяченко.

Це державна нагорода Білорусі, затверджена Указом Президента Республіки Білорусь у квітні цього року. Її з нагоди 75-ліття визволення Білорусі вручають ветеранам Другої світової, колишнім в’язням фашистських таборів, іноземцям, котрі брали участь у бойових діях за звільнення Білорусі, військовим, працівникам державних органів, громадянам, які зробили значний внесок у патріотичне виховання громадян Білорусі.

Як повідомив голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Заболотний, такими нагородами відзначено п’ятьох жителів Коропщини.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради