Творчо привітав із Маковієм неповторний Шабалинів

Дата: 14.08.2019 20:12

Фото без описуСьогоднішнє свято Медового Спасу зранку покликало вірян до храму – на молитву та освячення заквітчаних кошиків, де і мед, і випічка з маком. Після служби шлях багатьох проліг до парку імені Миколи Кибальчича, де в рамках проєкту «Співочий парк» дарували виступ творчі гості із Шабалинова. Пісенними, танцювальними, надзвичайно щирими художніми номерами та теплими словами привітали вони коропчан із Маковієм.

Дійсно чимало талантів представив сьогодні Шабалинівський будинок народних традицій та дозвілля, який очолює Наталія Коваль. Чарували співом дитячі ансамблі «Сонечко» й «Україночка», дорослий ансамбль «Криниченька», солісти. Не обійшлося і без гумору.

Завжди вражають і рівнем, і масовістю танцювальні номери у виконанні юних шабалинівців. От і сьогодні свій запал та енергію передавали публіці учасники молодшої і старшої групи танцювального колективу «Фантазія». Варто похвалити старання їхньої наставниці – директора місцевої школи Юлії Дубатовк, яка навчає дітей мистецтву хореографії.

Без сумніву, серпнева святкова середа обов’язково запам’ятається глядачам надовго.

До речі, гостями «Співочого парку» стали сьогодні не лише місцеві жителі. Із коропським мистецьким проєктом із цікавістю познайомилися туристи − учасники Чернігівського клубу органічного землеробства. Як розповіла нам його очільниця Оксана Булкіна, ця організація зібрала людей, котрі згуртовані прагненням вирощувати і вживати лише корисну екологічно чисту продукцію. До Коропа вони завітали заради знайомства із нашими місцевими знаними підприємствами органічного виробництва «Золотий Пармен» і «Тарасівка». Принагідно ознайомилися із історичними пам’ятками Коропа під час оглядової екскурсії, та ще й потрапили на культурну програму в парку. Задоволені туристи залюбки погодилися позувати для фото на згадку.

А наступної середи у цьому місці незабутніх зустрічей та вражень свій талант даруватимуть нехаївчани. Не пропустіть!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради