Фотографія із коропчанкою увійшла у топ-25 робіт Всеукраїнського проєкту

Дата: 14.08.2019 19:59

Фото без опису Нещодавно були оголошені результати фотоконкурсу «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади», організованого Програмою «ULEAD з Європою». Журі обрало 25 світлин, що невдовзі експонуватимуться в Києві, у фоє станції метро «Золоті Ворота». Серед них буде і фото, що представляє Коропську ОТГ.

Три фотороботи на цей конкурс представила головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськість виконавчого апарату Коропської селищної ради Олена Лебідь. Одна із них і зайняла місце у топ-25 конкурсу.

На світлині, яку обрало журі – юна спортивна гордість Коропщини, переможниця легкоатлетичних змагань Саша Жук, надзвичайно наполеглива і старанна дівчина.

Виставка буде організована 20 вересня. Тоді ж і відбудеться церемонія нагородження та оголошення переможців.

До речі, серед 25 фоторобіт з усієї України, які стали фіналістами Всеукраїнського фотоконкурсу є ще одна із Чернігівщини – це світлина Аліни Оліфер із Деснянської ОТГ:

Всі фото-фіналісти – за посиланням http://hromady.photos/winners?fbclid=IwAR0u1JNkx4s-j-jm_MBYvLjAsO4AaA0mEhG-yMVPa38U_tEJDqQFr1HGfdY

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради