Під час «Сокол фесту» можна було повчитися бітбоксу в чемпіона України

Дата: 02.08.2019 14:56

Дитячий фестиваль творчості та спорту «Sokol fest the best» пройшов у Оболонні 26 липня. Такий захід тут на базі табору «Сокол кемп», який цьогоріч діє від 15 липня до 4 серпня провели вже 12-й раз.

У програмі фестивалю змогли взяти участь близько 150 дітей віком від 7 до 17 років із різних регіонів України. Фестивальний день був дуже насиченим. Пройшли змагання з волейболу, футболу, армреслінгу, конкурс талантів, ігри. Було безліч розваг, майстер-класи з бітбоксу, дитячий faceart (яскраві малюнки на обличчі), безкоштовні батути.

Перебування дітей на фестивалі було не лише цікавим, а 1 безпечним та комфортним.

Увечері пройшло яскраве шоу талантів та концертна програма. Виступали фіналіст телепроекту «Голос країни» Дмитро Селянський, артисти з Києва та Чернігова. Свій талант продемонстрував Артем Назаренко  − чемпіон України з бітбоксу (техніка звуконаслідування). Всі охочі отримали унікальну змогу і собі повчитися створювати ротом звуки, що імітують інструментальну музику.

Прекрасне свято для дітей допомогли організувати спонсори. Це Віктор Шкурко, Олександр Нерета, Микола Мисник і його родина, Володимир Селянський і команда «Мамонт Фест». Постійно співпрацює із центром реабілітації районне товариство Червоного хреста, яке очолює Таїсія Онопка.

За інформацією організатора фестивалю,
керівника центру реабілітації «Крапка відліку» в селі Будище
Володимира Сокола

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)