Ярмарок відбувся. Можна робити кілька висновків

Дата: 30.07.2019 09:30

Фото без описуУ посиленому режимі роботи працювали коропські комунальники, готуючись до ярмаркового дійства. Їм допомагали працівники місцевих організацій, установ, приватних підприємств, котрі причепурювали прилеглі території. Тут є кому дякувати.

Ідеально впоралися працівники центральної аптеки на чолі із Володимиром Халіманом. Варто відмітити працю на благо чистоти колективу управління соцзахисту райдержадміністрації, ПП «Булюк», магазину «Світ комп’ютера».

Проте, на жаль, не всі підприємства, організації та коропчани – жителі центральної зони − проявили таку активність і погодилися старанно допомагати комунальникам. Називати нікого не будемо, адже це, скоріше, внутрішня потреба й прагнення бути найкращими, найохайнішими, стати невіддільною частинкою чистого й прибраного Коропа.

Принагідно виконавчий комітет звертається до представників установ і організацій селища із проханням допомагати комунальникам наводити лад щоп’ятниці – в загальнокоропський день прибирання!

Повертаючись до ярмарку, окремо варто відзначити й віддати належне працівникам комунальних підприємств Коропської селищної ради. На сміттєве «поле бою» вони вийшли вже о шостій ранку після дійства. І люди, що йшли недільного ранку на базар, уже не побачили такої «прекрасної» картини. Цінуймо працю наших майстрів чистоти – ніби й непомітну, але таку потрібну!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради