Миколаївський ярмарок-2019: об’єднуючи земляків, об’єднуючи покоління

Дата: 29.07.2019 09:51

Фото без описуУ суботу, 27 липня, Короп із тихого і переважно малолюдного містечка перетворився на шумний і нестримний центр розваг, традицій, мистецтва, смаколиків і народної творчості. Тут уже всімнадцяте провели Миколаївський ярмарок. Свято зібрало багатьох гостей, які приїхали зі щирими вітаннями, виробами, гостинцями і своїм талантом, і, звісно, – за незабутніми враженнями!

Розпочалося святкування із освячення ярмарку та хресної ходи з іконою Святителя Миколая. Саме така ікона, як були переконані місцеві жителі, врятувала Короп від страшної епідемії холери 171 рік тому, коли святий образ пронесли вулицями. Ось таке підґрунтя має коропське святкування. До речі, саме сьогодні, 29 липня, місцеві жителі святкують день Миколая, якого так і звуть – Коропський.

Безліч вражень подарувало карнавальне проходження колективів організацій та сільських громад. Скільки фантазії, скільки старань, скільки гумору! Важко сказати, чи є ще десь щось подібне.

Проходженням кожної громади не лише насолоджувалися, а ще  й оцінювали, аби нагородити найкращих. Оцінка включала також і облаштування куреня та приготування української юшки, якою пригощала кожна громада. Отже, у трьох номінаціях першість віддали Атюші. «Срібло» − в Карильського. І третє місце ярмаркового свята – у маленьких Рижок.

Селищний голова Віктор Журавель відзначив старост цих сіл грамотами і «святковими конвертами».

І денна, і вечірня програми ярмарку були сформовані й проведені так, щоб задовольнити смаки публіки різного віку. До речі, цьогоріч особливий акцент зробили на місцевих талантах, і не прогадали!

Ми вже готуємо обширніший матеріал про святкування, а також більше фото і відео дійства.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Галкина Елена Анатольевна
2019-07-30 17:04:05

Як завжди,на високому рiвнi,так тримати!!

Відповідь адміністратора:

2019-07-30 18:51:43