Юні коропчани старанно готуються до ярмарку

Дата: 22.07.2019 17:09

Фото без описуПопри канікули, у вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради – неспокійна пора.  Вони – постійні учасники Миколаївсього ярмарку, тож зараз готуються представляти свої чудові роботи в «Містечку майстрів».

Днями завітали до закладу й побачили,  як творяться дива в руках вихованців гуртка «Юний митець» під керівництвом Наталїі Лавренової. Всі ці роботи будуть представлені на ярмарку 27 липня.

І коли частина робіт перебувають на етапі створення і вже за кілька днів, безумовно, отримають схвальні оцінки, список витворів мистецтва, які своїм авторам принесли перемоги в різних конкурсах, продовжує поповнюватися.

Не так давно стали відомими підсумки обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Тут маємо кого вітати. Андрій Линок, вихованець гуртка початкового технічного моделювання (керівник О. Сушениця) за роботу «Трактор» нагороджений дипломом ІІІ ступеня у розділі «Найпростіші автомоделі»;

а Альона Леденко (керівник Н.  Циганок) за роботу «Мухоморова сімейка» отримала диплом ІІІ ступеня у розділі «Вироби в техніці оригамі та паперопластики».

Вітаємо й зичимо ще перемог!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)