Про святкове й робоче – на нараді

Дата: 22.07.2019 15:01

Традиційну щотижневу нараду провів сьогодні Коропський селищний голова Віктор Журавель разом зі своїми заступниками, керівниками відділів та комунальних підприємств селищної ради.

До головної події в житті Коропа – Миколаївського ярмарку – лишилося всього шість днів, тож «планерка» була присвячена переважно підготовці до суботнього дійства.

Наприклад, розподілили деякі завдання, як ось розмітка місць для торгівлі, розвішання святкових банерів і транспарантів, продовження заходів із благоустрою тощо.

Про стан справ у своєму підприємстві, відділі, секторі, а також про плани на тиждень розповів на нараді кожен керівник.

Зокрема, начальник відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Корольова говорила про стан оформлення державних дотацій на утримання молодняку худоби.

Також на заході спланували час проведення наступного засідання виконавчого комітету, орієнтовно воно відбудеться  30 липня.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради