Свято душі від неповторних карильчан

Дата: 17.07.2019 16:15

Фото без описуЗірками «Співочого парку» в Коропі сьогодні були творчі й талановиті, працьовиті й натхненні учасники художньої самодіяльності Карильського будинку культури на чолі із директором закладу Тетяною Халецькою і художнім керівником Юлією Суббот.

Щире, тепле, яскраве свято подарували сьогодні глядачам учасники співочого колективу «Душі криниця», дитячий ансамбль «Калинонька», юні гумористи, солістки Юлія Нешта та Юлія Суббот, місцева письменниця Любов Борисенко, яка читала ліричну прозу й гумор.

Концерт у парку, як відзначили фахівці, пройшов на дуже високому професійному рівні. Про його успіх можна судити  і з великої кількості глядачів, і з гучних овацій,  квітів, якими вони щедро обдаровували артистів.

Наприкінці заходу подякувати карильським талантам вийшла начальник відділу культури та туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська і староста Карильського старостинського округу Наталія Хоменко. Від Наталії Іванівни артисти отримали солодкі презенти.

Інформація для глядачів: наступної середи через підготовку до Миколаївського ярмарку пісенне свято «Співочий парк» проводитися не буде.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)