Про підготовку до проведення виборів і ярмарку – на ранковій нараді

Дата: 15.07.2019 10:58

Фото без описуМенше тижня залишилося до парламентських виборів 21 липня. А вже за тиждень після них – 27  липня – в Коропі відбудеться Миколаївський ярмарок. Тож під час сьогоднішньої наради із заступниками, керівниками відділів та комунальних підприємств селищний голова Віктор Журавель дав доручення стосовно деталей підготовки до цих подій.

Наприклад, для виборів депутатів до Верховної Ради потрібно встановити кабінки для голосування у старостинських округах і  на двох дільницях у Коропі.

Ну а ярмарок – це не лише культурно-розважальна програма. Це ще й безліч деталей, про які потрібно дбати місцевій владі й тримати на контролі. Забезпечення доступу до води і встановлення табличок, які б інформували про її джерела, біотуалети, урни для сміття – елементи ніби й не помітні, але без них проведення масових заходів є неможливим. Тому всі ці та інші деталі обговорили сьогодні на нараді із комунальними службами. А також кожен учасник ранкового заходу прозвітував за свою роботу й отримав подальші доручення та вказівки.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради