Виконком погодив проєкт Стратегії розвитку Коропської громади до  2027 року

Дата: 11.07.2019 18:21

Засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради відбулося сьогодні, 11 липня.

Його члени розглянули  звіт про виконання селищного бюджету за  ІІ квартали поточного року, який представила начальник фінансового відділу Наталія Басанець, а також взяли до відома інформацію про те, що кошти резервного фонду в цьому періоді не витрачалися.

На засіданні погодили  проєкт Стратегії розвитку Коропської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки. Проєкт розробляла майже рік робоча група зі стратегічного планування за підтримки Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування, після чого винесли на громадські обговорення. Тепер, після розгляду виконкомом, його затверджуватиме сесія.

Через потребу в збільшенні фінансування погодили внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт для незайнятого населення Коропської селищної ради на поточний рік. На початку року для цього закладали 45 тисяч гривень, але їх не вистачило, тож фінансування збільшили ще на 50 тисяч.

Після збільшення із 1 липня прожиткового мінімуму для працездатних осіб члени виконкому внесли зміни до штатних розписів комунальних підприємств селищної ради.

На засіданні надали два дозволи на порушення об’єктів благоустрою, затвердили проектно-кошторисну документацію на ремонт вулиці Центральної в Шабалинові.

Також утворили комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам і затвердили її склад. Взяли до відома інформацію про стан виконавської дисципліни, виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», роботи зі зверненнями громадян у першому півріччі.

Останнім питанням підтримали заяву коропчанина про надання  клопотання на отримання ним кредиту в обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)