У терцентрі відзначили День кооперації

Дата: 04.07.2019 16:23

Фото без описуЧи не найчисельніша «армія» працівників налічувалася у сфері кооперації: 1200 чоловік, понад 16 підприємств. Тому напередодні міжнародного Дня працівника кооперації територіальний центр Коропської селищної ради зібрав у своїй залі більше 60 ветеранів цієї сфери. Приїхали колишні працівники з усього району: тут і Вишеньки, і Нехаївка, і Оболоння, і Понорниця, і Короп. Продавці, водії, завмаги, кадровики, бухгалтери, комірники, пекарі, заготівельники – всі вони зібралися одним великим дружнім колом.

Працівники територіального центру підготували для гостей  концертну програму − пісні, вірші, танці, гуморески. Спільно з головою правління Коропської райспоживспілки Світланою Ковтун підготували святковий  стіл з різноманітними наїдками.

Привітати ветеранів праці прийшли Коропський селищний голова Віктор Журавель та заступник голови правління Тетяна Клюшник. Гості висловили свою повагу до ветеранів, згадали про важливість їхньої діяльності для суспільства, побажали довгих та щасливих років життя.

Із привітальним словом до колишніх колег та підлеглих  звернувся і директор територіального центру Олександр Лаврик. Для кооперації він людина – легенда, адже 34 роки був головою правління кооперації, близько 50 років працював на керівних посадах. У своєму виступі він шкодував, що за браком часу не може згадати поіменно кожного, хто самовіддано працював на кооперативній ниві, хто віддав найкращі роки життя цій нелегкій праці, щиро радів побачивши знайомі обличчя, обіймав та тиснув руки давнім добрим знайомим.

Безліч приємних слів, побажань та привітань звучало в залі. Присутні ділилися враженнями, згадували минуле, дякували за проведений захід, співали застільних пісень.

З прийдешнім святом вас, шановні кооператори! Щастя вам, добра і любові!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)