Жителі Коропщини знову мали нагоду скористатися послугами виїзного сервісного центру МВС

Дата: 04.07.2019 16:00

Фото без описуТриває співпраця Центру надання адміністративних послуг Коропської селищної ради та регіонального сервісного центру МВС України. Сьогодні в Коропі 5 місцевих жителів здійснили державну реєстрацію (перереєстрацію) транспортних  засобів, ще 5 замінили  посвідчення водія.

Окрім цих послуг, за допомогою сервісного центру можна отримати міжнародне посвідчення водія, а також подати запит на отримання довідки про відсутність судимості.

За детальнішою інформацією звертайтеся від понеділка до п’ятниці за телефоном 2-76-14, або ж за адресою Центру надання адміністративних послуг в Коропі −  вулиця Кибальчича, 12.

За інформацією відділу − центр надання адміністративних послуг
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)