60 літрів кулешу та 40 літрів шурпи зварили на дні села в Рождественському, аби пригостити всіх

Дата: 04.07.2019 13:29

Веселе й смачне, спортивне й подарункове святкування тут пройшло в суботу, 29 червня. На День села на малу батьківщину традиційно з’їхалися вихідці з села із усіх усюд.

А розпочали гуляння найактивніші і найспортивніші – вже із 8 ранку вони брали участь у змаганнях, які організував Євгеній Воробей.

За кілька годин вже і діти «підтягнулися». Тут для них підготували призові конкурси, на зразок зрізання подаруночків із зав’язаними очима.

Урочисту частину свята провели в будинку культури. Із Днем села односельців привітав староста Анатолій Гейко. Від влади Коропської селищної ради поздоровив жителів Рождественського заступник селищного голови Василь Кравченко. Надали слово і гостям.

Близько трьох десятків подарунків роздали тим жителям Рождественського, для кого цей рік особливий, святковий, пам’ятний. Привітали пари молодят, що спільно крокують життям 10, 20, 25, 30, 40, 50, 55 років! Нагородили призами наймолодшого і найстаршого рождественця. Не залишили поза увагою і матір-героїню та п’ять багатодітних родин.

Добрі відгуки чули про концертну програму, що почалася після урочистостей. Кажуть, дуже порадували своїми виступами місцеві артисти та творчі гості із Будища.

Після художньої програми вир подій перейшов до парку. Тут пройшов довгоочікуваний розіграш лотереї. Її призи були солідні – двоє поросят, а потім ковдри, радіоприймачі тощо… Спонсорську допомогу для лотереї надав керівник коропського фермерського господарства «Золотий Пармен» Микола Мисник. Місцевий пасічник Микола Кваско поділився запашним медом, який теж розіграли.

Говорили, що й голодним на святі точно не лишився ніхто. Для того, аби всі були ситими, постаралися на славу: зварили 60 літрів шурпи і ще 40  − кулешу. Навіть з’їсти все не подужали!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Фото Євгенія Вороб'я із групи «Рождественське-Вольниця» у Facebook