У Коропі вклонилися пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2019 10:46

Фото без описуЩороку 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожну долю, кожне серце. Шануючи жертв війни, коропчани сьогодні зібралися біля меморіалу Скорботна Мати.

Серед учасників жалобного заходу були члени районної організації ветеранів війни та праці, її голова Микола Заболотний, заступник Коропського селищного голови Юрій Шкурко.

Присутні поклали квіти до меморіалу й схилили голови в жалобі, шануючи пам’ять мільйонів людей, які загинули на окупованій території, у концтаборах, на фашистській каторзі, полеглих за визволення української землі.

Ми не маємо права забути подвиг тих, завдяки кому ми живемо, мріємо, працюємо й радіємо, маємо надію на щасливе завтра. Вічна пам'ять людям, які ціною власного життя відстояли мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради