Літній день, "Трояндами" уквітчаний

Дата: 19.06.2019 17:54

Фото без опису Коропчани та гості селища знають: середа в Коропі – не лише базарний день. У цей день тижня в парку імені  Миколи Кибальчича можна стати глядачем виступу творчого колективу одного із сіл громади. Сьогодні втретє для всіх  охочих відкрився «Співочий парк» − проект, започаткований минулого літа. А звеселяли люд прекрасні аматори із Краснопілля, колектив із такою ж прекрасною назвою – «Троянди». А без виступу юної красуні-солістки Маргарити Коток сьогоднішнє свято пісні не було б таким яскравим і сонячним.

Весь сьогоднішній захід був присвячений темі любові й шани до батьків, до отчого дому.

За участь у  проекті артистам і старості Краснопільського старостинського округу Василю Павлюку щиро подякувала начальник відділу культури та туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська. Принагідно вона запросила всіх глядачів прийти в парк і через тиждень. 26 червня тут співатимуть учасники ансамблю «Вербиченька», що при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)