Зліт юних туристів: три дні, які хочеться прожити знову

Дата: 18.06.2019 15:44

Фото без описуВід 12 до 15 червня в урочищі Роменське, що на території Карильського старостинського округу, тривав ІІ відкритий зліт юних туристів-краєзнавців Коропщини «Туристська ватра». У змаганнях взяли участь чотири команди: «Екстрім» Карильської школи, «ЮВІС» Риботинського навчально-виховного комплексу, «Далекий схід» Лукнівської школи, а також команда «Фенікс» із Корюківської об’єднаної територіальної громади.

Протягом трьох днів команди брали участь у різних видах змагань: «Туристсько-експедиційний маршрут», «Техніка пішохідного туризму», «В’язання вузлів», «Туристський побут» та інших цікавих змаганнях.

В результаті І місце посіла команда «Екстрим», ІІ – «Далекий Схід», ІІІ – «Фенікс».

Команди були нагороджені грамотами, медалями та отримали кубок переможців.

Також були і особисті нагороди. Так Ангеліна Мештер із команди «Екстрим» Карильської школи здобула кубок «Кращому туристу», Вікторія Тихоновська («Фенікс», Корюківська ОТГ) отримала кубок «Кращому керівнику», а Сергій Пономарчук («Екстрім» Карильська школа) – кубок «Кращому судді».

Час пролетів швидко, діти не хотіли їхати додому, не хотіли прощатися з новими друзями, та нічого не вдієш…

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)