Як діти Коропської громади відпочивали у пришкільних таборах: де побували та що робили?

Дата: 13.06.2019 16:50

Фото без описуВсе найкраще – дітям. Днями в школах об’єднаної громади завершили роботу пришкільні табори з денним перебуванням, які звуть «майданчиками». Перші дні літа наші діти провели активно, корисно та цікаво. Можливо, багато хто із читачів зустрічав на вулицях галасливі веселі шеренги дітлахів, які кудись поспішали… Хлопчики та дівчатка багато де побували, багато що бачили, багато чому навчилися. Загалом же на базі дев’яти літніх таборів відпочило 544 учнів. Яким для них був початок літа-2019 – читайте далі.

Цікаві подорожі

Відпочинок у пришкільних таборах дав дітям можливість побувати в цікавих місцях нашого краю. Хлопчики та дівчатка відвідали Батурин, Чернігів, Мену, побували в Мезинському національному природному парку та в туристичному комплексі Бреч, що в Корюківському районі.

Табір «Дзвіночок» при Нехаївській школі біля палацу Кирила Розумовського в Батурині

У Мезині на гостинах – діти із табору «Сонечко» Атюшівської школи

Та і вдома, на рідній землі, можна  багато чого цікавого побачити! Діти побували в Коропському регіональному історико-археологічному музеї та музеї імені Миколи Кибальчича. Їхні працівники провели для юних гостей пішохідні екскурсії по історичних місцях селища.

Відвідали також місцеве сільськогосподарське підприємство органічного виробництва «Золотий Пармен», наші прекрасні ліси, луки, ставки.

На смачному пікніку біля Плавучого мосту в Коропі – табір «Веселка» Коропської школи

Русалочки із табору «Сонечко» (Карильське)

А ось вихованці табору «Десняночка» Оболонської школи здійснили дружню подорож до табору «Сонечко» при Карильській школі. Зустріч пройшла у веселій ігровій формі.

Весело і кольорово!

Пришкільні табори – час для креативу. Як вам Кольоровий тиждень у таборі «Веселка» Коропської школи?  Дійсно, все геніальне – просте.

Вивчаючи англійську

За час відпочинку вихованці чотирьох пришкільних таборів удосконалювали свої навички володіння англійською мовою.

Урок у пришкільному таборі «Сонечко» при Карильській школі

Спортивно і творчо

Рух, спорт, змагальний дух – все це теж було у пришкільних таборах. А особливо під час змагань «Веселі старти» між пришкільними таборами. Цей захід провели працівники Коропської дитячо-юнацької спортивної школи.

До організації виховної роботи в пришкільних таборах, звісно ж, залучили і Центр дитячої та юнацької творчості. Працівники закладу провели ігрові програми в усіх пришкільних таборах, а керівники гуртків − майстер-класи:  із паперопластики, оригамі, художньої кераміки. Захоплюючим був і квест у Коропі. Загалом участь у цих заходах взяло майже 400 дітей.

Учні із табору «Сонечко» (Атюшівська школа) в Центрі дитячої та юнацької творчості
вчаться плести із талаша – кукурудзяного листя

Сподіваємося, що для всіх дітей пришкільний відпочинок був цікавим та насиченим. Побажаймо ж їм такого ж яскравого проводження літа і море вражень, веселого  та змістовного активного відпочинку!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Фото із сайта відділу освіти Коропської селищної ради та із сайтів шкіл