Випускний студенти Університету третього віку святкували аж у Чернігові

Дата: 07.06.2019 10:55

Фото без описуНасичений та цікавий був день 6 червня для студентів Університету третього віку, адже вони його провели в славетному древньому місті Чернігів. Саме подорожуючи, пізнаючи нове, вивчаючи давнє, розширюючи власний світогляд відсвяткували студенти випускний 2019.

Вже другий рік поспіль закінчення навчального року вони відзначають у дорозі. Торік місцем призначення обрали славетне місто князів Новгород-Сіверський, а цього року не оминули увагою і наш обласний центр, місто зелених насаджень та історичних пам'яток – Чернігів.

Оскільки день випускного збігся із великим релігійним святом Вознесіння, розпочали знайомство зі стародавнім містом саме з одного із найстаріших в Україні храмів – Успенського Єлецького монастиря.

Продовжили змістовною екскурсією по Валу. На закінчення знайомства з оборонною спорудою Чернігова, відпочивали та милувалися краєвидами Десни на катері.

Закінчили заплановану програму веселими атракціонами в Центральному парку культури та відпочинку («Горсаду»).

Поїздка була добре спланованою та комфортною, завдяки чудовій людині і професійному водію Віктору Оніщенку, що керує транспортним засобом, який за дуже демократичною ціною надав Руслан Марченко. Щиро вдячні Руслану Григоровичу за розуміння і допомогу. Нехай у  його родині буде мир і затишок, а бізнес процвітає.

Краса Чернігова зачарувала кожного. Його будівлі, храми, парки залишать слід у серцях тих, хто тут побував. Дороги рідного краю незвідані й прекрасні, і ними можна подорожувати безліч разів, щоразу насолоджуючись красою, створеною матінкою-природою, та рукотворними надбаннями геніальних людей.

Студенти Університету третього віку творчі та активні, вони не згодні обмежувати себе лише власним місцем проживання, адже у світі безліч прекрасного. Нові враження, нові знайомства заряджають їх життєвою енергією, дають наснагу. І хоч увечері повернулися додому стомлені та знесилені  –  не біда, адже втома пройде, а враження і спогади залишаться на все життя!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)