Пісня в нас крилата, а душа – багата: таланти Коропської громади знову в «Співочому парку»

Дата: 05.06.2019 16:09

Новий сезон літнього творчого проекту «Співочий парк» стартував сьогодні в Коропі. Відтепер із 10 ранку щосереди, адже саме в цей день у Коропі «базарний» день і до нього з’їжджається багато гостей, під липами в парку імені Миколи Кибальчича свій талант демонструватимуть кращі творчі колективи об’єднаної громади. А відкрили цьогорічний «Співочий парк» яскраві зірочки Риботинського будинку культури: співочий бренд Коропщини − гурт «Норд леді», а також творче майбутнє краю – талановиті юні солістки і вправні танцюристки із колективу «Злата».

Риботинські таланти створили справжнє свято у «Співочому парку»: і виконання, і «свіжий» репертуар, і костюми були на висоті.

«Молодці, риботяни, такі гарні пісні, так гарно виступають», − було чути від глядачів.

Начальник відділу культури та туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська наприкінці подякувала і глядачам за оплески, і  артистам за прекрасний виступ. Вона висловила вдячність усьому колективу Риботинського будинку культури і всьому старостинському округу, який працює і має надбання, щоб ними так яскраво поділитися.

Тож приходьте в середу за нагоди в «Співочий парк». Прикрасьте свій літній день, відпочиньте, насолодіться багатогранністю місцевих талантів. Далі буде!

Пропонуємо вам переглянути відео сьогоднішнього свята пісні, танцю і краси:

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)