Святковий візит у веселу країну мрій

Дата: 03.06.2019 17:17

Фото без опису Яскраве свято з нагоди Дня захисту дітей під назвою «Країна дитинства – країна мрій» пройшло в суботу, 1 червня поблизу Коропського будинку культури.

Ігри, розваги, подарунки, конкурс малюнку на асфальті, майстер-клас із боді-арту та ліплення слаймів – все заради дитячих усмішок та сяйва їхніх оченят!

Теплі вітання дітям із нагоди їхнього свята адресувала начальник відділу – служба у справах дітей Коропської селищної ради Наталія Величко.

Багатьох захопив танцювальний флеш-моб, яким керувала хореограф Коропського центру дитячої та юнацької творчості Ганна Коджебаш. Порадували вмілі виступи талановитих дітей краю.

У захваті малеча була від вистави обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм – дитячий глядацький «хор» дружно підспівував акторам, які виконували відомі музичні композиції.

Працівники районного центру зайнятості з нагоди свята організували виставку дитячих малюнків, які брали участь у конкурсі «Професія моєї мрії».

Яскраве дійство організували для понад 250 хлопчиків та дівчаток із Коропа та сіл об’єднаної громади спільно відділ-служба у справах дітей Коропської селищної ради, сектор сім’ї, дітей, молоді та спорту, відділ культури та туризму Коропської селищної ради, служба у справах дітей РДА та районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Коропський центр дитячої та юнацької творчості й будинок культури.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)