Ще одна висота Валентини Михайленко

Дата: 29.05.2019 09:12

Фото без описуПереможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2018» нагородили вчора, 28 травня, в Чернігівській міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського. Надзвичайно приємно, що душа РТК «Первоцвітів Коропщини», його засновниця і натхненниця всіх місцевих талантів, найяскравіша квітка в цьому творчому віночку стала лауреатом конкурсу. Відома письменниця, авторка 22 книг, поетка, прозаїк, публіцист, краєзнавець Валентина Михайленко отримала І премію в номінації «Публіцистика» за книгу «Підбитий журавель, або Забутий талант». Цей нарис присвячений талановитому письменникові, етнографу й фольклористові 50-х - 60-х років ХІХ століття Петрові Кузьменку.

Нагорода справедливо заслужена, адже завдяки кропіткій праці, авторці вдалося дослідити несправедливо забутий талант нашого земляка, понорничанина, який яскравою зірочкою спалахнув на небосхилі української літератури, та, на жаль, швидко згас.

Загалом же в цьому конкурсі краще видання обирали у номінаціях: наукова література, публіцистика, проза, поезія, гумор, дитяча література. Окремо нагородили найпопулярніше видавництво року. Журі оцінювало 27 книг.

На сайті обласного телеканалу «Новий Чернігів» можна переглянути репортаж із нагородження.

Любов Борисенко, член районного творчого клубу «Первоцвіти Коропщини».
Фото Надії Куліш.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)