Діти - то гордість Коропщини!

Дата: 29.05.2019 08:42

Фото без опису  Що й казати, талановитих дітей у закладах загальної середньої освіти Коропської селищної ради багато. Хтось малює, наче Леонардо Да Вінчі, хтось виводить довершені па, а дехто не уявляє себе без науки. Здобувачі освіти два роки поспіль сяють на обласних та всеукраїнських олімпіадах, займають призові місця у конкурсах.

У березні 2019 року завершилися всеукраїнські етапи цих основних інтелектуальних змагань.

Щороку з метою пошуку та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей проводяться шкільний та об’єднаної територіальної громади (ОТГ) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У 2018-2019 навчальному році ІІ(ОТГ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проведено з 17 предметів. Участь у ньому взяли 228 учнів 6-11 класів закладів освіти Коропської селищної ради.

За підсумками ІІ (ОТГ) етапу, 96 учасників олімпіад визнано переможцями І-ІІІ ступеня другого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, 44 з них мали змогу показати свої знання на ІІІ (обласному) етапі.

Результатом наполегливої роботи школярів під керівництвом вчителів-наставників після участі в обласних олімпіадах є 18 призових місць: 3 – перших, 3 – других, 12- третіх.

Високий рівень знань під час ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад показали такі здобувачі освіти шкіл ОТГ:

з української мови та літератури:

Диплом І ступеня Міщенко Анна, учениця 9 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Кучук Н.Г.)

Диплом ІІ ступеня Бабич Тетяна, учениця 8 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Єрошенко Л.О. )

Диплом ІІІ ступеня Чечевиця Вікторія, учениця 10 класу Рождественської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лабадин О.В.)

з географії:

Диплом ІІ ступеня Радзанівський Олексій, учень 11 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Кириченко С.М.)

Диплом ІІІ ступеня Залозний Олексій, учень 8 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Кириченко С.М.)

Диплом ІІІ ступеня Боярчук Олександр, учень 9 класу Шабалинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Папка Н.В.)

з біології:

Диплом ІІІ ступеня Бориско Микола, учень 9 класу Рождественської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Полив’ян Н.М.)

Диплом ІІІ ступеня Тимко Артем, учень 11 класу Карильської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Клейнос Н.І..) з екології:

Диплом ІІІ ступеня Даниленко Оксана, учениця 11 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Свердлова С.В.)

з інформаційних технологій:

Диплом І ступеня Пацук Вікторія, учениця 9 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Хорошок С.В.)

з англійської мови:

Диплом ІІІ ступеня Муха Анастасія, учениця 9 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка (учитель Чмир В.М.)

з німецької мови:

Диплом ІІІ ступеня Кострикин Олександр, учень 9 класу Нехаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лебідь І.М.)

з історії:

Диплом ІІ ступеня Радзанівський Олексій, учень 11 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Курбанова О.М.)

Диплом ІІІ ступеня Залозний Олексій, учень 8 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Курбанова О.М.)

з правознавства:

Диплом ІІІ ступеня Огієнко Юрій, учень 10 класу Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Сиваченко Ю.І.)

Диплом ІІІ ступеня Ларченко Тарас, учень 11 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Шкурко О.Ю.)

з трудового навчання (технологій):

Диплом ІІІ ступеня Кучеренко Вікторія , учениця 11 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т. Г. Шевченка (учитель Бедрик Н.Л.)

з російської мови та літератури:

Диплом І ступеня Зубок Ярина, учениця 9 класу Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст.. (учитель Братанич І.М.)

Серед 54 команд закладів освіти області учні Коропської ОТГ вибороли загальнокомандне 10 місце.

Здобувачі освіти Чернігівської області стали учасниками ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 навчальних предметів. Серед них були і учні нашої громади: Міщенко Анна, учениця 9 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т.Г. Шевченка (учитель Кучук Н.Г. ), Зубок Ярина , учениця 9 класу Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст.. (учитель Братанич І.М.). Перемогу вибороли 31 учень закладів загальної середньої освіти області. Аня Міщенко – одна з них, яка отримала диплом ІІ ступеня з української мови та літератури. До речі, в Ані це вже друга нагорода Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. У минулому році вона здобула диплом ІІІ ступеня. Бажаємо Ані, щоб її плани, мрії та задуми були такими ж успішними та перспективними, як і перемога в інтелектуальному випробуванні. Нових злетів і перемог!

Всі переможці та їх вчителі відзначені преміями, згідно програми Коропської селищної ради «Обдаровані діти - майбутнє Коропщини» на 2017-2022 роки.

У нас є переможці не тільки олімпіад, але і конкурсів.

Цьогоріч Величко Христина, учениця 6 класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка, виборола Диплом І ступеня у ІІІ (обласному) етапі ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Щиро вітаємо Христину та її викладача Тетяну Михайлівну Мєхову з перемогою.

Інтелектуальні змагання – це визнання обдарувань учня, його знань, навичок пізнавальної творчої діяльності, якою керує вчитель. Адже саме вчитель насамперед створює умови, за яких діти можуть найпродуктивніше вчитися.

Хай захопленість школярів науками, їхнє бажання учитися, фахова майстерність учителів та віра батьків у своїх дітей допомагають досягати перемог у майбутньому.

Щира подяка адміністраціям шкіл, учителям, які готували переможців на всіх етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів, обдарованим дітям та їхнім батькам за високу результативність роботи.

Олег Курбанов, начальник відділу освіти
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)