Бюджет участі: подано ще плюс один проект

Дата: 28.05.2019 14:53

Фото без описуДнями в залі засідань Коропської селищної ради відбулось засідання Експертної групи з відбору проектів щодо Бюджету участі (громадське бюджетування).

Присутні на засіданні експерти розглянули  проект «Велосипедна паркова біля школи в смт Короп», який подали відразу три автори – Анатолій Михайлов, Тетяна Михайлова та Тетяна Кузьменко. Проект спрямований на облаштування організованої парковки велосипедів як для учнів, так і для персоналу, на території навчального закладу, шляхом виготовлення із металопрокату паркувальних місць.

Ознайомитися із проектом можна за посиланням.

Раніше було подано ще два проекти. Один із них − від жителів Будища, стосується розвитку «зеленого туризму». Інший проект щодо закупівлі музейного обладнання подала директор Коропського регіонального музею Тамара  Гриценко.

Всі три проекти отримали позитивну оцінку та допущені до голосування.

Наступний крок – відкриття голосування для мешканців нашої громади.

На засіданні Експертної групи було затверджено Порядок  голосування за проекти Бюджету участі (громадський бюджет) в 2019 році. Голосування відбуватиметься в Коропі за допомогою спеціальних скриньок, встановлених в приміщенні Коропської селищної ради в  кабінеті №23 та приміщенні ЦНАПУ, що знаходиться за адресою смт Короп, вул. Кибальчича, буд. 12. В населених пунктах громади − за бланками спеціального зразка, які будуть знаходитись в адмінприміщенні старостинських округів. Проголосувати можна буде і на сайті Коропської селищної ради. Голосування проводиться з 1 червня  по 30 червня 2019 року. Право голосу має особа, громадянин України віком від 14 років, який зареєстрований або проживає на території Коропської об’єднаної територіальної громади, що підтверджується офіційним документом (паспорт або ID-карта). Голосування є особистим. За інших громадян не допускається. Одна особа може проголосувати лише в одному пункті для голосування, не більше ніж за два проекти.

Відділ економіки, муніципальних ініціатив,
інвестицій та енергоменеджменту