У Коропі кольорово фестивалили

Дата: 25.05.2019 17:44

Фото без описуЖовтий, синій та зелений, ціла веселка барв, сміх та радість, запальні танці й розваги – такою була вчора центральна площа селища, на якій відбувся фестиваль фарб Холі. Підтримку святу надав відділ культури та туризму Коропської селищної ради спільно з сектором сім’ї, дітей, молоді та спорту. Захід був присвячений Дню Європи, і пройшов під гаслом «Молодь громади – за здоровий спосіб життя».

До Коропа запросили організатора фестивалів фарб Дмитра Скуратова, який проводить такі свята по всій Україні.

Разом із коропчанами він провів чимало конкурсів та ігор, в яких можна було виграти фарбу. Дійство проходило під запальну сучасну музику.

Свято вдалося, зібрало чимало учасників, навіть попри те, що вдень у Коропі пройшла злива із градом.

Небеса нам сприяють: абсолютно у всіх містах, де ми бували, завжди сонячно, − розповів нам пан Дмитро.Дякую, що нас запрошують, це дуже приємно, і ми завжди ми їдемо з радістю, із посмішкою, з емоціями,  щоб подарувати гарний настрій і драйв. Коропчани – молодці! Драйвово, супер, кольорово! Погляньте на їхні усміхнені обличчя – всі щасливі, всі задоволені. Я думаю, що таке свято потрібне в кожному місті країни.

Пропонуємо поринути в радість фестивалю за допомогою світлин:

І, вже традиційно, ділимося тим, як у соцмережах відвідувачі відреагували на вчорашнє кольорове дійство:

Довідково: подібні фестивалі фарб мають індійське походження − у цій країні так святкують прихід весни. Сьогодні із сухими яскравими фарбами розважаються під час різних свят у всьому світі. «Добрався» фестиваль і до невеличкого Коропа. До речі, перший такий захід, але менш масштабний, пройшов тут торік до Дня Незалежності.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)