Випускний на лоні природи

Дата: 24.05.2019 10:31

Фото без опису Серед квітучого травня лунають останні дзвоники навчального року. Ось і в Університеті третього віку територіального центру Коропської селищної ради закінчився навчальний рік.

Останнє заняття вирішили провести на лоні природи рідного краю. Серед струнких берізок, в пахощах молодих весняних трав, на березі річки Коноплянка зібралися активні, молоді душею студенти, щоб згадати минулий рік, обговорити всі переваги та недоліки в роботі, поділитися враженнями.

Від свіжого повітря та розмаїття весняної зелені паморочиться голова і думки в ній легкі та приємні. Невимушена атмосфера створила ліричний настрій,Ж і студентки влаштували змагання на декламування кращих віршів. Особливо всіх вразив вірш «Молитва матері», який прочитала Орися Шурубура.

Є серед студентів і так звані «моржі». Любов Проскура та Віра Пінчук заходять у річку, ледве сходить сніг, і закінчують купальний сезон із настанням осінніх холодів. Тепер до них приєдналася і  колишній лікар Ганна Хісіметова. Жінка звикла вести загартований спосіб життя і не відмовляється від своїх звичок, незважаючи на поважний вік.

Скільки б років не було людині, серце її прагне любові. І ми любимо рідну землю, її річки, луги, ліси. Ми щоденно вчимося любити й поважати один одного. Основна мета Університету третього віку − навчити студентів шанобливості й повазі, показати, що з любов'ю світ стає кращим, що скільки добра ми віддамо, стільки й отримаємо, а може й більше.  Великі зміни починаються з малого, і наші студенти почали з себе!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)