На Чернігівщині доходи понад мільйон гривень задекларували 84 громадянина

Дата: 23.05.2019 15:28

У ході деклараційної кампанії на Чернігівщині громадянами подано понад 14,5 тисяч податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загалом задекларовано 1,3 млрд грн доходів, отриманих протягом 2018 року. У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що це на 266 млн грн, або 25 відсотків перевищує показники попереднього року.

Загальна кількість декларантів, які обов’язково повинні були задекларувати дохід, склала понад 11,5 тисяч. До сплати в бюджет ними самостійно визначено понад 15 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,9 млн грн військового збору.

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб повідомили, що цьогоріч вдвічі збільшилась кількість громадян, які задекларували доходи у сумі понад 1 млн гривень. Якщо минулого року мільйонерів по області було 47 осіб, то цього року – 84.  У поданих деклараціях дані громадяни відобразили понад 241 млн грн доходів та самостійно визначили до сплати в бюджет понад 1,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 195,5 тис грн військового збору.

Традиційно найбільша кількість мільйонерів обліковується у Чернігові – 42 особи, у Прилуках - 11 та у Ніжині - 9.

Серед задекларованих доходів найбільшу частку складають доходи, отримані у вигляді спадщини чи подарунків, від продажу майна, а також іноземні та інвестиційні доходи.

Крім того, за отриманням податкової знижки звернулися понад 3 тис громадян, які визначили до повернення з бюджету 6,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб. За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету вже повернуто громадянам понад 3,3  млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області