У службі зайнятості – тренінги: вчать досягати поставленої мети та бути успішними
Серед клієнтів служби зайнятості є громадяни, яким при пошуку роботи важко конкурувати на сучасному ринку праці. Зокрема це люди, які тривалий час не працювали, досягли передпенсійного віку, мають інвалідність тощо.
Крім об’єктивних факторів, які стримують їх працевлаштування, є й суб’єктивні. У когось – проблеми із самооцінкою, іншим - не вистачає впевненості у собі, що врешті призводить до низької мотивація до праці.
Та не варто впадати у відчай. Натомість у службі зайнятості пропонують скористатися допомогою кваліфікованих фахівців, які навчать досягати поставленої мети та бути успішними.
Мешканців Коропської ОТГ служба зайнятості запрошує взяти участь у семінарі-тренінгу «Розвиток малого та середнього бізнесу в ОТГ. Основи бізнес-планування», який відбудеться в приміщенні Коропської селищної ради 05 червня 2019 року початок о 10-00 год. за участю представника Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області.
За більш детальною інформацією звертайтеся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за тел. 2-16-61
Директор Коропської районної філії
Чернігівського ОЦЗ Станіслав Левкович