Свято Останнього дзвоника для школярів об’єднаної громади відбудеться 24 травня. А від завтра стартує ЗНО

Дата: 20.05.2019 12:22

Фото без описуПро це повідомив начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов на традиційній щотижневій робочій нараді, яку провів селищний голова Віктор Журавель із очільниками структурних підрозділів та комунальних підприємств.

Також стало відомо, що для майбутніх абітурієнтів, які складають зовнішнє незалежне оцінювання, організують підвіз до Мени.

Тим часом пришкільні табори успішно пройшли перевірку на готовність до роботи.

На нараді обговорили підготовку до пленарного засідання сесії, що відбудеться 28 травня і на якій будуть розглядатися зміни до Плану соціально-економічного розвитку. Також 30 травня відбудеться засідання виконавчого комітету, де будуть затверджені проекти, що фінансуватимуться за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.

Про хід ремонтних робіт у культурно-спортивному комплексі «Аполлон» розповів його директор Олег Білан. Там працівники КП «Вода» завершили ремонт одного санвузла і переходять на інший. Після цього вони приступлять до будівництва водогону по вулиці Маршала Руденка.

Відділ економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту, як повідомила його начальник Валентина Корольова, завершує доопрацювання Плану місцевого розвитку, який невдовзі буде розміщено на цьому сайті. Також зовсім скоро буде розміщена і Стратегія розвитку Коропської ОТГ. Цього тижня пройде останнє засідання робочої групи з розгляду проектів, що подані на реалізацію за програмою громадського бюджету. Голосування за ці проекти починається із 1 червня.

Начальник відділу − служби у справах дітей Наталія Величко розповіла про підготовку до святкування Дня захисту дітей 1 червня і про роботу із під- обліковими сім’ями.

Влітку знову почнеться цикл культурно-масових заходів просто неба: пісенний «Співочий парк» і танцювальні «Літні зустрічі». Про це говорила начальник відділу культури та туризму Людмила Самойловська.

Завідувач сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту Оксана Нестеренко розповіла про спортивні змагання, що пройшли в Коропі у вихідні.

Завершили нараду темою благоустрою в Коропі, плануванням заходів із наведення чистоти та порядку.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)